День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення
…Пам’ять серця
Пам’ять сивини
Пам’ять тих, що не прийшли з війни!..
Сьогодні у День пам’яті і примирення, та 9 травня, у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, ми вшановуємо тих, хто не прийшов з війни та приносимо слова вдячності тим, хто залишився живим. На жаль, для нашого народу, ця війна не стала останньою. Восьмий рік ми боронимо свої землі від російської агресії. Восьмий рік приходять похоронки матерям, молоді жінки стають вдовами, діти – сиротами. У ці пам’ятні і скорботні дні ми згадуємо і вшановуємо подвиг Воїнів-визволителів Другої світової війни, і щиро дякуємо за мирне небо над Україною сучасним її Захисникам, вшановуємо полеглих у російсько- українській війні. Найвищий подвиг – віддати життя за свою Батьківщину і її щасливе майбутнє. Хай же буде людська пам’ять вічною, а серця – вдячними.
Шануємо воїнів, що загинули на Сході України у боротьбі за правду, за справедливість, цілісність та єдність нашої держави – усіх захисників України!
Усім друзям нашої ліцейської родини бажаємо спокою в серці, добрих звісток, безхмарного неба, твердої впевненості і великої віри в Перемогу України!
Всім героям слава!
Слава Україні!
З найтеплішими побажаннями командування і особовий склад Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира БЕЗКОРОВАЙНОГО.