Військово-патріотичного виховання учнів Одеси у ліцеї

Previous Image
Next Image
У ліцеїстів Військово-морського ліцею розпочалися канікули, а ліцей тим часом приймає нових гостей…на цей раз учнів 11- го класу загальноосвітньої 92-ої школи міста Одеси. Тема заходу досить актуальна – “Військово-патріотичне виховання підлітків”.

Працівник ЗСУ Валерій Деревінський (полковник запасу), який підготував даний захід , ділився досвідом військово-патріотичного виховання ліцеїстів. 
Учитель розповів про надання першої медичної допомоги, демонструючи при цьому фільм інструктора спецназу Констянтина Тихонова «Знати, щоб вижити», провів практичні дії зі зброєю (у поєднанні з показовим розбором та збором частин), електронний тир, лазертаг . Учні з великим захопленням розбирали і збирали автомат, пістолет Макарова, стріляли в електронному( і не тільки) тирі, випробовували себе в тактичній грі «Лазертаг». Дитячим емоціям не було меж, адже таку практику вони проходять вперше(на жаль матеріальна база в школі відсутня). Вчитель фізкультури Костянтин Слободянюк продемонстрував рукопашний бій –захист при нападі, при цьому показав прийоми, щоб себе захистити. До кінця занять школярі вправно володіли набутими навиками, а так, як захід сплановано на два дні, то результати будуть відмінні. Патріотизм Військово-морського ліцею передається по ланцюгу – від учителя до учня, від учня до родини, від родини до родини…великий прояв безмежної любові до нашої землі, нашої України.